Samen werken in de keten, incl. cd-rom
Zowel in de profit als in de non-profit sector raken organisaties in toenemende mate afhankelijk van elkaar. Vergaande specialisering, complexer wordende regelgeving, complementaire deskundigheid; er zijn velerlei aanleidingen om samenwerking in ketens en netwerken te zoeken. Soms gebeurt dat uit noodzaak. Soms om een unieke kans te kunnen benutten.
Deze publicatie beoogt het ontwikkelen van samenwerking in ketens en netwerken te ondersteunen. Zij bevat een helder begrippenkader, aansprekende cases, praktische tools voor analyse en een beproefd workshopformat om samen met potentiële partners de mogelijkheden tot samenwerking te verkennen.
Het kan zijn dat met sommige Mac-configuraties in combinatie met Office for Mac (Excel) niet alle functionaliteiten van de CD-ROM benut kunnen worden. iWork Numbers zou beter kunnen werken.
De CD-ROM is getest en werkend op Windows XP of hoger met Office 2000 of hoger.



